Fotoğraf Galerisi


Hakkımızda

MEGA KARTUŞ

Bugüne kadar birçok kurumsal  firmaya baskı çözümleri  konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi..

MEGA BÜRO MAKİNALARI İTH. İHR. SAN. ve TİC: LTD. ŞTİ. olarak siz değerli müşterilerimize daha fazla ürün gamı ile hizmet edebilmek amacıyla MEGA KARTUŞ ile e-ticarette artık bizde varız.  

2003 yılından beri hizmet veren firmamız kendi alanındaki  diğer firmalardan farklıdır. Farklıdır diyoruz,

 

ÇÜNKÜ ;

Herşeyden önce;İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.Belki başarımızın tek ve yegane sebebi bu.
Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. MEGA KARTUŞ ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor , ve kendini bu alanda geliştirmek için çaba harcıyor.
 

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Bu anlamda AR-GE ye önem verip , yeni nesil yazıcı ve baskı çözümleri gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz.

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde , zor  ve dikkat gerektiren bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firma ve kurumun önemli projelerini aynı anda yürütürken işin gereği olarak bir çok kullanıcı ile muhattap oluyor bu anlamdada bir çok sorunla karşılaşabiliyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

Elbette MEGA KARTUŞ'ufarklı kılan tüm özellikler bunlar değil.Bizimle alışverişten sonra bizi daha iyi tanıyarak ne dediğimizi net anlayabiliyorsunuz .

 

Vizyonumuz;

"Türkiye'nin saygı duyulan, tercih edilen, en yenilikçi ve sürdürülebilir karlı büyüme sağlayan TONER ve YAZICI SARF ürünleri satan şirketi olmak"

 

Misyonumuz;

%100 Müşteri memnuniyeti sağlayıp , doğru ürünleri satan, DOĞRU satıcı olmak..

 

Hedeflerimiz;

Toner denilince "MEGA KARTUŞ" ile ilk olarak akla gelmek

 


WhatsApp
Hemen Ara